GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 9957309
*
nr 995 7309
Servisdelar
Mon Amie, 4 del + extra te/Kaffefat
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:35:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/11 09:31:03
1
300 kr
2/11 18:32:15
2
450 kr
16/11 18:25:42
3
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: extra te kaffefat marianne westman matservis mattallrikar mon amie rörstrand servisdelar
-
5117 Glasservisdelar
44 delar, Kosta Boda Skruf. Höjd: 9-23 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:58
-
5023 Kaffekoppar
10 + 4 delar, Royal Grafton, "Dynasty", England
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
5402 Kaffeservisdelar
Royal Copenhagen, Blå Blomst, 27 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:26
-
2024 Matservisdelar
6 delar, Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Gusta..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 19:53
-
6020 Matservisdelar
Villeroy & Boch, New Wave, 8+ 4 delar. Längd: 18-3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:48
*
Servisdelar
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 7309
Servisdelar
Mon Amie, 4 del + extra te/Kaffefat
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/11 09:31:03 | 1 | 300 kr |
2/11 18:32:15 | 2 | 450 kr |
16/11 18:25:42 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: extra te kaffefat marianne westman matservis mattallrikar mon amie rörstrand servisdelar
-
5117 Glasservisdelar
44 delar, Kosta Boda Skruf. Höjd: 9-23 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:58 -
5023 Kaffekoppar
10 + 4 delar, Royal Grafton, "Dynasty", England
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
5402 Kaffeservisdelar
Royal Copenhagen, Blå Blomst, 27 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:26
-
2024 Matservisdelar
6 delar, Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Gusta..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 19:53 -
6020 Matservisdelar
Villeroy & Boch, New Wave, 8+ 4 delar. Längd: 18-3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:48